Hotely & gastro

Resort Valachy

Resort Valachy

Resort Valachy je jedinečnou destinací pro dovolenou v Beskydech. Nachází se ve Velkých Karlovicích, v klidné oblasti u slovenské hranice a uprostřed CHKO Beskydy, která vyniká mimořádně čistým ovzduším a neporušenou přírodou.

Resort Valachy tvoří Spa hotel Lanterna****, Wellness hotel Horal ***+ a Hotel Galik ** s řadou dalších volnočasových služeb a aktivit v čele s relaxačním centrem Wellness Horal, rodinnou sjezdovkou Horal a Golfovým hřištěm Horal.

V Resortu Valachy se pravidelně odehrávají tradiční a hojně navštěvované akce jako jsou charitativní Týden kultury, celoroční seriál sportovních závodů Valachy tour i eventy pro rodiny s dětmi.

Spa hotel Lanterna****

Spa hotel Lanterna****

Komfortní horský Spa hotel Lanterna se nachází v údolí Léskové, na klidném místě, a přesto na dosah turistických a cyklistických tras, sjezdovek a běžkařských stop a dalších aktivit. Zaměřuje se na náročnou klientelu, která preferuje komorní a klidnou boutique atmosféru, špičkovou gastronomii a prvotřídní wellness služby. Součástí hotelu je L-Spa relaxační centrum s bazénem, saunovým světem a pestrou nabídkou exotických masáží, ošetření a saunových rituálů. Ubytovaní hosté mohou v rámci pobytu bezplatně využívat také Wellness Horal v 3,5 km vzdáleném hotelu Horal a další nadstandardní služby.

Milovníci gastronomie zde mohou využít nejen hlavní hotelovou restauraci, ale i zážitkovou restauraci Vyhlídka s nabídkou degustačních menu, širokým výběrem vín a také venkovní terasu s výhledem na okolní přírodu.

Hotel je oblíbený také u firemní klientely. Restaurace Vyhlídka je využívána ke komorním svatbám a oslavám.

Wellness hotel Horal***+

Wellness hotel Horal***+

Wellness hotel Horal je součástí Resortu Valachy Velké Karlovice. Tvoří jej čtyři ubytovací rezidence rozeseté kolem hlavní hotelové budovy, v níž se nachází restaurace s prostornou venkovní terasou, kongresové sály a relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény, fitness centrem, saunovým světem se saunovými rituály a nabídkou exotických masáží a beauty ošetření. Hotel je velmi oblíbený u rodin s dětmi a aktivních cestovatelů, kteří preferují komfortní dovolenou uprostřed přírody. Díky službám relaxačního centra Wellness Horal je také častým cílem jednodenních návštěvníků mířících za odpočinkem. Ubytovaní hosté mají vstup do Wellness Horal v ceně pobytu.

U hotelu se nachází devítijamkové Golfové hřiště Horal s indoor golfem, dětské hřiště, tenisový kurt, bowling a v zimě lyžařský svah.

Hotel Galik**

Hotel Galik**

Hotel Galik je součástí Resortu Valachy Velké Karlovice. Nabízí jednoduché a levné ubytování, funguje v režimu dependance, tedy pro uzavřené skupiny. Je vhodný pro firemní akce, školy, sportovní pobyty a další skupiny nad 15 osob. Je také oblíbeným místem pro svatby a další oslavy.

Ski areál Razula

Ski areál Razula

Ski areál Razula je součástí Resortu Valachy Velké Karlovice. V nadmořské výšce 850 metrů najdou lyžaři dvě sjezdovky. Sjezdovka Razula je jednou z nejdelších sjezdovek Beskyd s parametry FIS (1 km, převýšení 210 metrů), na úpatí se mohou lyžaři občerstvit v Bistru Razula. Pro děti a začínající lyžaře je ideální sjezdovka Horal u Wellness hotelu Horal***+ (350 m, převýšení 40 m), která nabízí příjemné spojení s dalším vyžitím – snowtubingem, lyžařskou školou, pravidelnými akcemi pro děti, koupáním v termálních bazénech Wellness Horal, relaxací v saunovém světě nebo indoor golfem či bowlingem v hotelové budově. Velké Karlovice poskytují velmi dobré podmínky také pro běžecké lyžování.

Golfové hřiště Horal

Golfové hřiště Horal

Devítijamkové Golfové hřiště Horal je součástí Resortu Valachy Velké Karlovice. Splňuje parametry public course, což znamená, že ho může využívat široká veřejnost bez nutnosti vlastnit zelenou kartu. Golfové hřiště Horal sice svou velikostí nepatří v tuzemsku k největším, ale krásnou okolní přírodou a vsazením do členitého terénu CHKO Beskydy se řadí mezi nevšední a oblíbené lokality.

Golfisté mají k dispozici také driving, odpaliště a prostory pro indoor golf.

Hostel Valtice

Hostel Valtice

Hostel Valtice nabízí pohodlné a levné ubytování v srdci úrodného vinařského kraje, na dosah Lednicko-valtického areálu. Nabízí ubytování v hostelu, ale také v kempu v rozhlehlé zahradě. Naplánujte si svou dovolenou ve Valticích, které jsou skvělým výchozím bodem pro výlety za zajímavými turistickými cíli, třeba i na kole. Dětí do 3 let mají navíc ubytování zdarma.

Bistrotéka Valachy

Bistrotéka Valachy

Bistrotéka Valachy je místem nakupování i setkávání gurmánů, milovníků dobrého jídla, hobby kuchařů a nadšenců pro kvalitní gastronomii. Její jedinečnost spočívá v propojení několika gastro provozů pod jednou střechou v Obchodním domě Zlín: součástí je celodenní bistro restaurace, obchod potravin s vlastní pekárnou kvasového chleba, kavárna s vlastní cukrárnou, kornuterie s nabídkou občerstvení s sebou, Bar 1931 a Škola vaření. Nakoupit lze také na e-shopu Bistrotéky Valachy.

V červenci 2021 došlo k otevření Galerie Desítka – multifunkčního sálu pro svatby, firemní a další akce s cateringem Bistrotéky Valachy. Doslova "ze střechy" Obchodního domu Zlín je zde krásný výhled na celé baťovské město.  

Fyzio Garden

Fyzio Garden

Fyzioterapie, rehabilitace a masáže uprostřed Zlína. Odborné centrum zaměřené na komplexní péči o tělo nabízí odborné služby pacientům s úhradou pojišťoven i sampolátcům. Zbavte se bolestí a fyzických obtíží, věnujte se kvalitní rehabilitaci, odpočiňte si od každodenního shonu….

Galerie Desítka

Galerie Desítka

Nový multifunkční sál na střeše Obchodního domu Zlín nabízí unikátní prostory k pronájmům pro svatby, oslavy, firemní akce, ale i koncerty či módní přehlídky. Catering zde zajišťuje Bistrotéka Valachy. Uspořádejte svou akci na unikátním místě s výhledem na centrum Zlína.